برگزاری کارگاه یک روزه آموزشی پره سرويس مراقبت هاي ادغام يافته ناخوشي هاي اطفال غير پزشك (مانا)

انتشار محتوا: ۱۲ دی ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۰۳:۴۲ بعد از ظهر
کارگاه آموزشی  يك روزه پره سرويس مراقبت هاي ادغام يافته ناخوشي هاي اطفال غير پزشك (مانا)، جهت دانشجویان پرستاری در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، دانشجویان کاردانی و کارشناسی فوریت های پزشکی و دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد مامایی، در راستای قانون صیانت از جمعیت و افزایش آگاهی و توانمندسازی در حوزه سلامت کودکان برگزار گردید.

به همت دانشکده پرستاری ، کارگاه آموزشی  يك روزه پره سرويس مراقبت هاي ادغام يافته ناخوشي هاي اطفال غير پزشك (مانا)، جهت دانشجویان پرستاری در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، دانشجویان کاردانی و کارشناسی فوریت های پزشکی و دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد مامایی، در راستای قانون صیانت از جمعیت و افزایش آگاهی و توانمندسازی در حوزه سلامت کودکان برگزار گردید.این کارگاه آموزشی پنج ساعته با تدریس  " اساتید معاونت بهداشتی دانشگاه" در محل پردیس دانشگاه برگزار شد و سپس آزمون مرتبط با محتوای این کارگاه در مرکز آزمون های الکترونیک دانشگاه برگزار شد.
در این کارگاه مناسب ترین راهکارها در راستای کاهش مرگ و میر کودکان زیر 5 سال ناشی از شایع ترین بیماری ها در این گروه سنی و ارتقاء سطح سلامت آنان بیان شد. اصول مراقبت های ادغام یافته، روش های تشخیص، درمان و پیگیری ناخوشی های اطفال ویژه غیرپزشک مورد بررسی قرار گرفت.

 

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس